Foto: Mario Crnković

Foto: Mario Crnković

SELIDBA U TIJEKU

Apel iz knjižnice u Bjelovaru: ''Ovoga petka trebamo vašu pomoć, svaki par ruku je dobrodošao''

Preseljenje građe održat će se u petak, 10. srpnja 2026. godine, s početkom u 8 sati, a okupljanje volontera bit će ispred knjižnice, na adresi Trg Eugena Kvaternika 11

Iz Narodne knjižnice ''Petar Preradović'' Bjelovar pozivaju korisnike, građane, prijatelje knjižnice i sve zainteresirane volontere da se uključe u preseljenje fonda Studijskog odjela u obnovljeni prostor.

Akcija u petak

Preseljenje građe održat će se u petak, 10. srpnja 2026. godine, s početkom u 8 sati. Okupljanje volontera bit će ispred Narodne knjižnice ''Petar Preradović'' na adresi Trg Eugena Kvaternika 11.

Iz knjižnice poručuju kako im je potrebna pomoć pri utovaru i istovaru kutija s knjigama. Kutije će se između zgrada prevoziti kombijem, dok će se za prijenos unutar zgrade koristiti transportna kolica kako bi posao bio što lakši i sigurniji.

Riječ je o važnom koraku u povratku fonda Studijskog odjela u obnovljeni prostor, a svaka dodatna ruka, ističu iz knjižnice, bit će od velike pomoći.

Dobrodošla pomoć

- Ako volite knjige, želite pomoći svojoj zajednici i imate malo vremena, pridružite nam se. Svaka ruka puno znači – poručuju iz Narodne knjižnice ''Petar Preradović''.

Iz knjižnice unaprijed zahvaljuju svima koji će se odazvati pozivu i pomoći da se vrijedna knjižnična građa što brže i jednostavnije preseli na svoje novo, odnosno obnovljeno mjesto.

Dobijte informaciju odmah, zapratite nas na Facebooku TikToku!