Foto: PU bjelovarsko-bilogorska

Foto: PU bjelovarsko-bilogorska (Ilustracija)

kakva dosjetka!

Priključio se na plinsku mrežu pa mjesecima krao plin: Oštetio plinaru za više tisuća eura

Na nevjerojatnu krađu odlučio se 68-godišnjak iz okolice Bjelovara koji je obiteljsku kuću neovlašteno priključio na plinsku mrežu. Protiv njega slijedi kaznena prijava Općinskom državnom odvjetništvu u Bjelovaru

Postupajući po prijavi Gradske plinare, policijski službenici proveli su izvide vezane uz neovlašteno korištenje plina u okolici Bjelovara.

- Provedenim kriminalističkim istraživanjem utvrđeno je kako se 68-godišnjak na obiteljskoj kući u jednom prigradskom naselju neovlašteno priključio na plinsku mrežu te koristio plin koji nije plaćao. Na taj način gradskoj plinari pričinjena je šteta veća od četiri tisuće eura.

Protiv 68-godišnjaka slijedi kaznena prijava Općinskom državnom odvjetništvu u Bjelovaru, kažu u policiji.

Dobijte informaciju odmah, zapratite nas na Facebooku i TikToku!