Navijači spremni za veliki okršaj Bjelovara i Dinama: Policija snima stadion i prilazne pravce
kolumnist
komunalije
Vezane vijesti
BJELOVAR - Kako smo već ranije najavili OVDJE, u utorak, 11. veljače 2025. godine s početkom u 14.30 sati na gradskom stadionu u Bjelovaru odigrat će se nogometna utakmica osmine finala Hrvatskog nogometnog kupa između NK Bjelovar i GNK Dinamo iz Zagreba.
Ovaj sportski spektakl privlači veliku pažnju, osobito jer će domaći klub odmjeriti snage s aktualnim prvakom Hrvatske.
Utakmica je okarakterizirana kao događaj srednjeg sigurnosnog rizika, stoga će policija biti prisutna u dovoljnom broju i provoditi sve potrebne mjere kako bi osigurala red i sigurnost.
Snimanje ulaza
Na dan utakmice, policijski službenici će, prema članku 79. Zakona o policijskim poslovima i ovlastima, obavljati audio-video snimanje na stadionu te na prilaznim pravcima prije, tijekom i nakon završetka susreta. Ove mjere uobičajene su za utakmice s povećanim sigurnosnim rizikom i imaju za cilj prevenciju mogućih incidenata.
Očekuje se da će utakmicu uživo gledati 5000 gledatelja. Domaćini se nadaju da će ova utakmica oboriti rekord stadiona po broju posjetitelja, ali i fair play atmosferi na tribinama kako bi gledatelji mogli uživati u vrhunskom nogometu.
Dobijte informaciju odmah, zapratite nas na Facebooku i TikToku!