Muškarac je nakon prijetnji prijavljen policiji / Foto: Goran Mehkek/CROPIX
Muškarac je nakon prijetnji prijavljen policiji / Foto: Goran Mehkek/CROPIX
SVOJ NA SVOGA

Zapalio sestri ogradu ispred kuće

Nakon što je to napravio, rekao je sestri da je to samo upozorenje za ono što će joj tek napraviti

Općinsko državno odvjetništvo u Bjelovaru je podiglo je 22. listopada ove godine optužnicu protiv 42-godišnjeg muškarca s područja Bjelovarsko-bilogorske županije zbog prijetnji svojoj sestri.

Muškarca se tereti da je 22. rujna ove godine oko 23.30 sati došao do kuće u kojoj stanuje njegova sestra s obitelji i uz ogradu koja je od kuće udaljena nešto više od dva metra po travi polio zapaljivu tekućinu i zapalio je. Kada je njegova sestra izašla na ulicu, rekao joj je kako je ovo samo upozorenje za ono što će joj napraviti.

Općinski sud u Bjelovaru prihvatio je prijedlog državnog odvjetnika i produljio 42-godišnjaku istražni zatvor zbog opasnosti od ponavljanja kaznenih djela.