Muškarac je nakon svega završio u policiji, a sirota majka u bolnici/Foto: Goran Mehkek/CROPIX (ilustracija)

Foto: Goran Mehkek/CROPIX (ilustracija)

POMRAČENJE UMA

Uhićen muškarac koji je divljački istukao prodavača u Daruvaru jer nije imao filter za auto

Napadnuti djelatnik trgovine autodijelova zbog težine ozljeda prebačen je iz bjelovarske bolnice u Zagreb. Najmanje jedan udarac slomio mu je očnu kost i operiran je na Rebru.

Policija je uhitila 48-godišnjeg muškarca koji je proškog utorka oko 18.50 sati pretukao 32-godišnjeg prodavača u trgovini autodijelova u Preradovićevoj ulici u Daruvaru i teško ga ozlijedio.

Naime, kako su nam odgovorili na naš upit u PU bjelovarsko-bilogorskoj, u utorak, 15. srpnja, u jednoj trgovini auto dijelova u Daruvaru, oko 18.50 sati, 48-godišnjak je došao u trgovinu i ušao u prostor iza prodajnog pulta gdje je fizički napao 32-godišnjeg djelatnika. Srušio ga je na pod, zadao mu više udaraca rukama i nogama po glavi i tijelu te mu nanio teške tjelesne ozljede.

Operiran na Rebru

- U petak, 18. srpnja, 48-godišnjak je uhićen, predan pritvorskom nadzorniku te protiv njega slijedi kaznena prijava zbog nanošenja teških tjelesnih ozljeda - kažu u PU bjelovarsko-bilogorskoj.

Prošli tjedan smo pisali OVDJE, kako je napadnuti djelatnik trgovine autodijelova zbog težine ozljeda prebačen iz bjelovarske bolnice u Zagreb. Najmanje jedan udarac slomio mu je očnu kost i operiran je na Rebru. 

Neslužbeno smo tada doznali i kako je došlo do ovog incidenta.

Dakle, u utorak je tijekom radnog vremena zaposlenik primio telefonski poziv. Muškarac koji ga je nazvao raspitivao se određenu vrstu filtera za automobil, a djelatnik mu je rekao da ih imaju. Tada je muškarac rekao da će doći u trgovinu i kupiti ga. 

Filter za auto

Muškarac je nakon nekog vremena doista došao, a djelatnik je uvidom u stanje robe vidio da na lageru zapravo više nemaju filtere koje je kupac tražio.

Kada mu je rekao da ih ipak nemaju, muškarac je, očito, potpuno izgubio živce i fizički napao prodavača kojem je zadao, kako neslužbeno doznajemo, više udaraca po glavi i tijelu te je potom napustio trgovinu. Također doznajemo kako je prodavaču od zadobivenih ozljeda "padalo oko".

Dobijte informaciju odmah, zapratite nas na Facebooku i TikToku!