Na mjestu događaja bili su i daruvarski vatrogasci/Foto: MojPortal.hr
Policija o prometnoj nesreći u Dežanovcu: "U desnom zavoju zahvatio bankinu i sletio u jarak"
Nakon što je sletio u jarak, 64-godišnji vozač je prednjim dijelom vozila udario u betonski prilazni most, gdje se zaustavio. Kazna mu je naplaćena na mjestu nesreće
PU bjelovarsko-bilogorska oglasila se o prometnoj nesreći koja se jučer oko 11 sati dogodila u Dežanovcu.
Naime, kako smo jučer izvijestili OVDJE, kod kućnog broja 165 osobni automobil Dacia Logan sletio je s ceste, okrenuo se na bok i završio u jarku. Na mjesto nesreće brzo su došli policija i vatrogasci. Iako je prizor s mjesta nesreće izgledao prilično strašno, u njoj srećom nitko nije ozlijeđen.
Daruvarski policajci su očevidom utvrdili da je nesreću skrivio 64-godišnji vozač koji je upravljao osobnim automobilom bjelovarskih registarskih oznaka.
Desni zavoj
- Krećući se kroz Dežanovac, u desnom zavoju nije se kretao što bliže desnom rubu kolnika niti na takvoj udaljenosti da ne ugrožava druge sudionike u prometu, zbog čega je prednjim kotačima zahvatio bankinu, sletio u putni jarak te potom udario prednjim dijelom vozila u betonski prilazni most, gdje se zaustavio - odgovorili su iz PU bjelovarsko-bilogorske na naš upit o oklonostima nesreće dodajući kako je na automobilu, ali i na betonskom prilaznom mostu, nastala materijalna šteta.
Zbog počinjenog prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama, 64-godišnjem vozaču je na mjestu događaja naplaćena novčana kazna.
Dobijte informaciju odmah, zapratite nas na Facebooku i TikToku!