U PRAVO VRIJEME NA PRAVOM MJESTU
Policija spriječila pljačku trgovine u Daruvarskom Brestovcu: Lopov pobjegao u polje praznih ruku
Moguće je da se prikolica nekome otkvačila tijekom vožnje/Foto: Željko Hajdinjak/CROPIX
Netko je u nedjelju na Podravskoj magistrali izgubio autoprikolicu punu živih odojaka, piše Danica.hr.
“Moglo bi ih, onako odoka, biti i desetak unutra. Prikolica stoji iz glavnu cestu kod Slatine”, kazao je prolaznik.
Kako u blizini nema niti jednog automobila, moguće je da se prikolica nekome otkvačila tijekom vožnje. Za nadati je da će taj netko brzo shvatiti kako je ostao bez vrijednog tereta te se vratiti po njega.
Za vikend, inače, u Podravinu i Slavoniju hodočaste brojni ugostitelji i prekupci s Jadrana koji kupuju živu stoku i transportiraju je na jug, piše Danica.hr.
Dobijte informaciju odmah, zapratite nas na Facebooku!