Policija obavlja očevid na mjestu nesreće/Foto: Martina Čapo

Policija obavlja očevid na mjestu nesreće/Foto: Martina Čapo

policija istražuje okolnosti

FOTO Više osoba zatražilo liječničku pomoć nakon nesreće na južnoj obilaznici u Bjelovaru

Policija je u 11.36 sati zaprimila dojavu od 112 o prometnoj nesreći između 2-3 osobna automobila. Rečeno im je da ima ozlijeđenih pa je na mjesto nesreće pozvana ekipa Hitne medicinske pomoći

Nekoliko osoba zatražilo je liječničku pomoć nakon prometne nesreće koja se dogodila danas oko 11.30 sati u Pakračkoj ulici u Bjelovaru.

Prema prvim informacijama, policija je u 11.36 sati zaprimila dojavu od 112 o prometnoj nesreći između 2-3 osobna automobila. Rečeno im je da ima ozlijeđenih pa je na mjesto nesreće pozvana ekipa Hitne medicinske pomoći.

Više informacija će biti poznato nakon očevida.

Uskoro opširnije...