USUSRET BLAGDANIMA
Grad Čazma na Badnjak organizira podjelu prženih ribica: ''Sve ste pozvani i dobrodošli''
Covid odjel bjelovarske bolnice/Foto: Deni Marčinković
U Bjelovarsko-bilogorskoj županiji u posljednja 24 sata preminulo je pet osoba s koronavirusom i potvrđena su 33 nova slučaja zaraze, priopćili su iz Bjelovarsko-bilogorske županije.
U Općoj bolnici Bjelovar na liječenju je trenutačno 17 pacijenata zaraženih koronavirusom, od kojih su tri na respiratoru. Na opservaciji je još sedam pacijenata za koje treba utvrditi jesu li zaraženi koronavirusom.
U samoizolaciji na području Bjelovarsko-bilogorske županije nalaze se 54 osobe.