USUSRET BLAGDANIMA
Grad Čazma na Badnjak organizira podjelu prženih ribica: ''Sve ste pozvani i dobrodošli''
Na području Bjelovarsko-bilogorske županije u posljednja 24 sata nema potvrđenih novih slučajeva zaraze koronavirusom.
U Općoj bolnici Bjelovar trenutno su na liječenju tri pacijenta zaražena koronavirusom, na respiratoru nema pacijenata, a na opservaciji je njih sedmero.
U samoizolaciji na području Bjelovarsko-bilogorske županije nalazi se 78 osoba.
Iz stožera pozivaju sve sugrađane da budu odgovorni i pridržavaju se svih propisanih nužnih epidemioloških mjera. Također, pozivaju građane i na cijepljenje. Danas to, bez najave, mogu učiniti na bjelovarskoj Terezijani do 14 sati.
Potrebno je samo ponijeti zdravstvenu iskaznicu, a djelatnici Zavoda za javno zdravstvo cijepe Pfizer cjepivom. Punkt za cijepljenje je pored Gradskog muzeja Bjelovar.