Foto: Napokon otvoreno klizalište u Čazmi/ Foto: D. Kirin
U SREDIŠTU GRADA
FOTO Otvoreno klizalište u Čazmi: "Zbog kašnjenja, prvih tjedan dana ulaz je besplatan"
Klizalište će raditi svaki dan od 10 do 21 sat, a petkom i subotom do 22 sata. Cijena ulaznica ostala je ista kao i lani, a iznositi 20 kuna s najmom klizaljki
Zbog kvara na opremi klizalište u Čazmi otvoreno je tek jučer, 11. prosinca, iako je prvotni plan bio da se otvori 2. prosinca. Upravo zbog tih razloga, organizatori su odluči "iskupiti se" građanima te će prvih tjedan dana, točnije do 18. prosinca, klizanje biti besplatno.
Podsjetimo, klizalište će raditi svaki dan od 10 do 21 sat, petkom i subotom do 22 sata, a na Božić i Novu godinu neće raditi. Cijena klizanja ostaje ista te će iznositi 20 kuna s najmom klizaljki, o čemu više pročitajte OVDJE.
Kako je izgledao prvi radni dan klizališta, pogledajte u fotogaleriji.
Dobijete informaciju odmah, zapratite nas na Facebooku!
Najnovije
USUSRET BLAGDANIMA
Grad Čazma na Badnjak organizira podjelu prženih ribica: ''Sve ste pozvani i dobrodošli''
OBAVIJEST
Darkom i Reciklažno na Badnjak rade, ali skraćeno. Evo do kada možete doći...
USUSRET BOŽIĆU
Zamirisala bjelovarska 'Ulica borova': ''Cijene su iste kao lani, a dio drvaca darujemo''
ZA SIGURNU ŠKOLU
Škole pozivaju: ''Dođite danas u 18 sati i zajedno s nama odajte počast žrtvama iz OŠ Prečko''
×